NOT KNOWN DETAILS ABOUT ثبت نام تیزهوشان

Not known Details About ثبت نام تیزهوشان

Not known Details About ثبت نام تیزهوشان

Blog Article

نکته قابل ملاحظه ای که وجود دارد این است که تنها راه دریافت رمز همگام مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری برای انجام این امر وجود ندارد.

با سلام، در حال حاضر امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نامی را دارید.

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲

توجه داشته باشید که در صورتی که استقبال از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بالا باشد، ممکن است سازمان پرورش استعدادهای درخشان معمولا مهلت مجددی برای ثبت نام آزمون تیزهوشان را در نظر بگیرد.

سپس سامانه شما را به صفحه تعهدنامه منتقل می سازد. در این مرحله می توانید نکات، شرایط، ضوابط و قوانین درج شده را مطالعه نمایید و در صورت تایید، تیک مربوطه را فعال کنید.

سپس در کادر پایین تر که مربوط به عنوان سازمان می باشد، نام مدرسه محل تحصیل تان نمایش داده می شود. در صورت صحیح بودن این اطلاعات، خواندن مقاله بر روی گزینه «تایید» کلیک کنید.

به منظور کسب اطلاع از زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شده تا به محض اینکه اطلاعیه ای در این خصوص اعلام شد، مطلع شوید.

من در مورد ثبت نام فرزندم دیر متوجه زمان ثبت نام شدم چگونه میتوانم ثبت نام کنم

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) از طریق برگزاری یک آزمون ورودی، دانش آموزان پرتلاش و دارای بهره هوشی بالا را با هدف شکوفا کردن استعدادهای آن ها جذب می نماید.

سلام خسته نباشید خواستم بدونم برا ثبت نام باید چکار کنم ؟

در صفحه جدیدی که برای شما گشوده می شود، بر روی گزینه “استعدادهای درخشان پایه هفتم” یا “استعداد درخشان پایه دهم” کلیک کنید.

سلام من تیزهوشان ششم هستم ، سطح هوشیم بالاس آیا قبول میشم ؟

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به صورت کامل اینترنتی و آنلاین برگزار می شود و نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه یا سایر ارگان ها وجود ندارد. در واقع داوطلبان می توانند به سایت در نظر گرفته شده برای ثبت نام این آزمون ها مراجعه کرده و مراحل لازم برای این کار را طی کنند. البته باید توجه داشته باشید که سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای هر دو آزمون یعنی آزمون ورودی ششم به هفتم و آزمون ورودی نهم به دهم یکسان نیست.

لازم به ذکر است که این سامانه امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را فراهم نموده است.

Report this page